Vai esat ievērojuši, ka bērns fiziski attīstās ļoti strauji?
 
Ka jauns cilvēks var patērēt tik daudz enerģijas un drīz vien pilnībā to atjaunot?
 
Vai esat pamanījuši, ka bērns ir spējīgs ātri apgūt valodas un viegli atceras vismazākos sīkumus?
 
 
Atbilde atrodama bioloģiskā savienojumā, kurš atbild par embriju attīstību.
 
To sauc par augšanas faktoru, ko nodrošina vairāki šūnu organoīdi, tostarp fibroblasti. Tā kā tie gatavā veidā atrodas mātes placentā, bērnam piedzimstot, tā rezerves laika gaitā izzūd. Mūsu organisms pats nav spējīgs veidot fibroblastus.

Fibroblasti ir irdeno nenoformēto saistaudu šūnu veids. Viena no fibroblasta pamatfunkcijām ir starpšūnu pavedienus veidojošo proteīnu sekrēcija. Fibroblasti izstrādā arī kolagēnu, izmantojot nodrošinājumu ar barības vielām: aminoskābēm.

Pieaugušajiem kā vienīgais šobrīd zināmais fibroblasta avots ir šis produkts.

Pētījumi atklāj, ka fibroblasti uzlabo neironu funkcijas smadzenēs, kā arī palielina aminoskābju un peptīdu daudzumu šūnās, un veicina cilmes šūnu veidošanos, kas atjauno orgānus to sākuma stāvoklī.
 
Vienkāršiem vārdiem sakot, fibroblasti nodrošina cilmes šūnu atjaunošanos izejas stāvoklī un līdz ar to aminoskābes saņem impulsu doties uz to orgānu šūnām, kur tas visvairāk nepieciešams. Aminoskābes, nokļūstot to orgānu šūnās, kur ir problēma, dabiskā veidā atjauno šūnas, līdz ar to atjaunojas orgānu funkcijas.

Cilvēka organismā ir ap 200 dažādu šūnu tipu, un viens no tiem ir cilmes šūnas. Atšķirībā no šūnām, kas specializējušās un iekārtojušās konkrētās organisma vietās, lai veiktu noteiktus uzdevumus, cilmes šūnas drīzāk varam dēvēt par universālām šūnu sagatavēm. To uzdevums ir palīdzēt šūnām, kurām tobrīd klājas visgrūtāk, un cilmes šūnas to dara visu mūsu mūžu. Pati izcilākā cilmes šūnu īpašība ir spēja pārsvērsties par par tā orgāna jaunajām šūnām, kurš bijis bojāts.

 

 
 
LAMINĪNS ir dabisks produkts, kas palīdz atjaunot ķermeņa orgānu darbību sākuma stāvoklī, - kā jaunībā, un pēc tam uztur šo orgānu funkcijas dabiskā līdzsvarā.

 Regulāra šī produkta lietošana palīdz:

 • Samazināt stresa izpausmi
 • Saglabāt veselīgu kortizola līmeni
 • Regulēt serotonīna līmeni
 • Samazināt fizisko un garīgo stresu
 • Nodrošina daudz labāku miegu
 • Veidot kalogēnu veselīgākai ādai
 • Samazināt novecošanās pazīmes
 • Uzlabot emocionālo līdzsvaru
 • Veicināt spēka atjaunošanos pēc treniņa
 • Palielināt muskuļu tonusu un spēku
 • Palielināt izturību un enerģiju
 • Uzlabot veiklību
 • Uzlabot atmiņu un spriešanas spējas .
 • Palielināt koncentrēšanos
 • Normalizē seksuālo dzīvi
 • Uzlabot vispārējo labsajūtu

    Tas ir brīnumains dabisks ekstrakts, kuru atklāja kanādiešu ārsts savos pētījumos, kā nodrošināt šūnas normālu struktūru un funkciju cīņai pret vēzi. Pēc 80 gadu garumā veiktajiem pētījumiem, aminoskābju preparāta dziedināšanas un organisma nostiprināšanas spējas ir guvušas patiesu apliecinājumu.

    1929. gadā Džons R. Dāvidsons (John R. Davidson), kanādiešu ārsts, atklāja ekstraktu, kas bija iegūts no apaugļotas vistas olas inkubācijas stadijā devītajā dienā. Dr. Dāvidsons šo ekstraktu lietoja, lai saviem pacientiem atjaunotu veselību. Kopš tā laika zinātnieki ir atklājuši, ka tieši devītajā inkubācijas dienā apaugļotā vistas ola satur visus nepieciešamos elementus, un tajā ir augstākais barības vielu daudzums dzīvības nodrošināšanai. Tieši šajā devītajā dienā tiek iegūts ārkārtīgi spēcīgs sastāvs.
 
    Olas embrija aminoskābēm pievienojot jūras aļģu aminoskābes, tika izveidots šis jaunais produkts.
 
   Šobrīd Latvijā tiek meklēti sadarbības partneri LAMINĪNA popularizēšanai, kuriem rūp sava un citu cilvēku veselība, un kuri vēlas arī ļoti labi nopelnīt.
 
LAMINĪNS - VISS TAVAI VESELĪBAI UN BAGĀTĪBAI!
 
Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk?
 
Aizpildiet zemāk esošo kontaktformu un mēs ar Jums pēc iespējas ātrāk sazināsimies!
* Jūsu vārds / Ваше имя:

* Jūsu tālrunis / Ваше телефон:

* Jūsu e-pasts / Ваше эмайл:

Skype:

* Ziņas teksts / Сообщение:

ATSAUKSMES PAR LAMINĪNU / ОТЗЫВЫ  О  ЛАМИНИНЕ:

www.svidetelstvalaminine.comPasūtīt caur kompānijas LPGN interneta mājas lapu var uz sekojošām vastīm:
Latvija, Lietuva, Lielbritānija, Ukraina, Krievija, Kazahstāna, ASV, Kanāda, Jaunzēlande, Austrālija, Malāzija, Indonēzija un Filipīnas.
 
Lai pasūtītu uz kādu no šīm valstīm - atveriet mājas lapu:
un spiediet pogu JOIN NOW (lielākiem pirkumiem - 3 un vairāk iepakojumi - lētāk, turpmāk varēs pirkt arī mazākā daudzumā) vai Buy Now (no viena iepakojuma - lētāk).
 
Ja Jūs vēlaties pasūtīt uz citu valsti - sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim -
rakstiet caur kontaktiem.
 


Заказ продукции через интернет сайт компании возможен в следующие страны:
Латвия, Литва, Великобритания, Украина, Россия, Казахстан, США, Канада, Новая Зеландия, Австралия, Малайзия, Индонезия и Филиппины.

Если Вы заказывайте в эти страны, то возьмите на странице:
www.ola.90.lv
кнопку JOIN NOW / Присоединиться k LPGN (Вступить) (оптовые заказы от 3-х упковок - дешевле) или Buy Now / Купить (дороже).
 
Если Вы находитесь в другой стране, то мы Вам поможем заказать продукт,
если Вы напишите через контактную форму.
 

.